Zajímavosti

04.11.2010 - Fejfar vyhrál Setkání mistrů

Závěrečným autokrosovým závodem, tradičním Setkáním mistrů vyvrcholila v Humpolci letošní sezóna. Po několikaleté odmlce zde opět startoval letošní vícemistr Evropy Václav Fejfar, který zde do letoška již třikrát zvítězil. A závody si velice užíval a bavil přítomné diváky , kteří se sešli v hojném počtu. Měřený trénink i obě rozjížďky suverénně vyhrál. A přestože museli mechanici vyměnit poškozenou převodovku Škody Fabia a zvládli to za rekordních hodinu dvacet, stal se suverénem i ve finálové jízdě. Před koncem zvolnil a nechal dojet „za záda“ svého kolegu z Autoklubu Nová Paka Martina Svobodu s Mitsubishi Lancer a v tomto pořadí protnuli i cílovou pásku. Aplaus diváků sklízel Vašek Fejfar i za exibiční jízdu, kdy autokrosaři jeli trať v protisměru. Jediný Fejfar a Petr Bartoš nasadili ostré tempo od prvního kola a ukázali, že jsou skutečnými mistry volantu. Do Lužan tak přibyl další krásný pohár za vítězství.


18.10.2010 - Tomáš Doležal mistrem

Tomáš Doležal , novopečený mistr České republiky, přidal v neděli i celkové vítězství v Českém poháru pro rok 2010. Velká gratulace!!!!!


11.10.2010 - Lukáš mistrem

Lukáš Komprda, splnil předsezónní plány, a stal se mistrem republiky juniorů ve třídě stopětadvacítkových dvoutaktů. Lukáš dominoval celou sezónu, a na první místo, během šesti podniků, nikoho nepustil. Všech dvanáct jízd vyhrál a už po první jízdě v krásné Lípě jsme mohli slavit titul mistra. Za krásného podzimního počasí se v sobotu 9. května jel v Krásné Lípě u Chomutova poslední, šestý podnik letošní klání juniorů pod názvem "Memoriál Michaela Špačka". Bylo víc, než jasné, že pokud Lukáše nepodká nehorázná smůla, tak má titul ve doutaktních 125 v kapse. Lukáš byl, v obličeji, trochu poznamenaný zraněním obočí z Holic, ale pochvaloval si trať a chystal se udělat poslední krok k zisku titulu: "Mám jen sešité obočí. Po kolizi v Holicích jsem dopadl dost dobře díky brýlím 3F, které mě ochránili před větším poškozením oka. Dvojité sklo brýlí kámen neprorazil a vyvázl jsem "pouze" s několika stehy obočí."


10.07.2010 - MS sjezd na divoké vodě

Začátkem června se ve Španělsku konalo mistrovství světa ve sjezdu na divoké vodě. Naše želízka Roman Morštějn a Petr Veselý vybojovali v hlídkách světový titul. Gratulujeme


17.06.2010 - Mistrovství světa MX3 Holice 2010

Byli jsme s naším týmem na MS MX3 a UEM EMX2 tento víkend v Holicích.Ferry potvrdil, že holická trať nepatří mezi jeho oblíbené. Kvůli nepovedeným startům skončil celkově jedenáctý a v průběžné kvalifikaci si nepolepšil, zůstal na osmém místě. Křest ohněm v evropském seriálu slabších MX2 si prožili Lukáš Komprda a Balazs Deczi. S rolí nováčků se popasovali na výbornou a oba urvali body. Balazs v první jízdě dokonce dva a Lukáš ve druhé jízdě jeden.


Přihlášení uživatele

Anketa

Facebook - 3fVision
Nákupní košík

Počet položek: 0
Celkem: 0