CZCZENDE
menu
Váš košík
je prázdný


Zajímavosti

TOP 5 destinací pro cyklistiku

Patříte mezi vášnivé cyklisty? Ať už jste kouzlu výprav na kole podlehli docela nedávno, nebo už to nějaký ten pátek je, určitě přemýšlíte, kam se letos vydat na cyklodovolenou. Přece nebudete jen tak lenošit na břehu rybníka nebo na pláži, když si můžete užívat krás okolní přírody a dát si pořádně do těla.


Rychlebské stezky - ráj cyklistů

Rychleby jsou jedním z nejkrásnějších koutů naší země, zároveň bychom o nich mohli říct, že jsou tak trošku opuštěné. Jejich krásy zůstávají mnohým z nás utajeny, nejvyšší čas to změnit. Kdo by se netoužil vydat do srdce čisté a nedotčené přírody, užít si posvátného ticha lesních pěšin a konečně na vlastní oči spatřit křišťálově čistou vodu?


5 důvodů, proč si pořídit polarizační brýle

Život bez slunečních brýlí si nedokážete představit, vaše srdce teď ale zatoužilo po těch polarizačních? Proč ne! Pojďme si na ně trochu posvítit. Polarizace totiž neznamená přidanou ochranu vůči UV záření, jak si mnozí možná myslí, ale chrání vaše oči před oslněním a nepříjemnými odrazy při jasném světle.


Znáte výhody samozabarvovacích (fotochromatických) brýlí?

Jste vášnivým sportovcem a řešíte, jaké si pořídit brýle, abyste chránily svůj zrak během každého počasí? Vsaďte na samozabarvovací brýle! Normálně jsou čiré, jakmile na ně ale dopadne sluneční záření, zbarví se. A to podle intenzity slunečního záření a aktuálních klimatických podmínek.
3F Vision s.r.o.

Rudník 450
543 72 Rudník u Vrchlabí
IČ: 27494829
DIČ: CZ27494829
info@3fvision.cz
Správa e-shopu, reklamace

Pavel Mareš
tel.: 603 364 349
pavel.mares@3fvision.cz
Aglar plus, Gerská 951/15
323 00 Plzeň Bolevec
Facebook Instagram

Platební brána ComGate